Nasza firma Halies jest profesjonalnym i dużym producentem części tłoków hydraulicznych, części silnikowych.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC

Im Online Czat teraz
Chiny WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC Certyfikaty
Chiny WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC Certyfikaty
Cześć Carol Otrzymaliśmy dobre dzisiaj, twoje działanie jest tak szybkie. Wszystko w porządku. Dobra robota. Dzięki

—— Claudio

wiemy, że są producenci, więc stwierdził, że firma Proporcjonalnie do naszych wymagań, szukamy do czynienia z firmą.

—— Joyjeet

Jakość swoimi częściami jest bardzo w porządku, mój klient ma z niego korzystać. i powiedz mi to, myślę, że możemy zrobić następny biznes wkrótce.

—— Roberto Monza

WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC

1 2 3 4 5 6
WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC
Brama firmy Show Shanghai PTC 2019 Nowy magazyn i pracowity Kompletna pompa Części zamienne do pompy hydraulicznej Nasz sprzęt

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : HALIES
Ilość pracowników : 201~500
Coroczne wyprzedaże : 10 Million-20 Million
Rok założenia : 2000
pc Export : 50% - 60%
Pompa hydrauliczna Halies Inc. jest profesjonalnym producentem, który specjalizuje się w produkcji części zamiennych do hydraulicznych pomp zastępczych. Zupełnie nowa fabryka zlokalizowana w prowincji Jiangsu w mieście Wuxi o łącznej wartości 50 milionów RMB, obejmująca standardową powierzchnię warsztatową o powierzchni 20000 metrów kwadratowych. Halies jest również profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się nie tylko precyzyjnym wytwarzaniem i przetwarzaniem komponentów pomp, ale także dobrym w naprawie pompy tłokowej, pompy giętej i silnika hydraulicznego.

HALIES wyposażony w zaawansowane tokarki CNC, odpowiedni sprzęt pomocniczy i wielofunkcyjne stanowisko do testowania pomp. HALIES wprowadza najnowszą technologię oraz surowce i wyposażenie, takie jak dwustronna szlifierka i docieraczka. Posiadamy również technologię klasową, mamy również technologię szeregową i wybitny zespół zarządzający w 100% zgodnie ze standardem ISO.
Od momentu powstania współpracujemy z wieloma znanymi przedsiębiorstwami w kraju i za granicą. Główny rynek HALIES obejmuje Azję, Europę, Afrykę, Amerykę Północną i Południową itp. Dzięki dobrej jakości i uczciwej obsłudze klientów zdobyliśmy dobrą reputację. Naszym celem jest „ciesz się Halies, ciesz się przyszłością”.
Podsumowując, zakwalifikujemy części zamienne do pomp i doskonałą obsługę, aby zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszych fabryk.
Szczegóły kontaktu
WUXI HALIES HYDRAULIC PUMP INC

Osoba kontaktowa: Mr. Sam Jiang

Tel: 13901539005

Faks: 86-510-8767-6678

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas